• Novinky

            • Olympiáda v nemeckom jazyku - Okresné kolo


            • Okresné kolo Olympiády v nemeckom jazyku sa uskutočnilo 16. januára 2020 v Kalokagatii – CVČ v Trnave.

              S. VADOVIČ z triedy oktáva A sa umiestnil na 1. mieste v kategórii 2B a bude našu školu reprezentovať v krajskom kole dňa 11. 02. 2020.

              M. V. JANČOVIČ z triedy tercia A sa umiestnil na 2. mieste v kategórii 1B a bude našu školu reprezentovať v krajskom kole dňa 11. 02. 2020.

              P. CHRENKOVÁ z triedy príma A obsadila 2. miesto v kategórii 1A.

              E. BOBOŇKOVÁ z triedy sekunda A obsadila 3. miesto v kategórii 1A.

              Všetkým blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov.

              Adriana Czakóová

            • Olympiáda v anglickom jazyku - Okresné kolo

            • Dňa 15. januára sa konalo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku, na ktorom nás naši žiaci úspešne reprezentovali.

              J. Béreš (Kvarta A): 1. miesto - kategória 1B
              O. Molnár (Septima A): 1. miesto - kategória 2B
              A. J. Eaton (4.DA): 1. miesto - kategória 2C2

              Všetci postupujú do krajského kola.

              Blahoželáme!


              Anita Dúbravská 

            • Geografická olympiáda 2019/2020 - Školské kolo

            • Víťazi a postupujúci do okresného kola:

               

              Príma

              1. Lukačovič M. /78,5 b./
              2. Mach M. /76 b./

              Sekunda

              1. Opeta M. /70 b./
              2. Končal S. /68 b./

              Tercia

              1. Straka Ľ. /83 b./
              2. Bodocká Ch. /82 b./

              Kvarta

              1. Lukačovič J. /88 b./
              2. Hornáková A. /87 b./

               

              Postupujúcim blahoželáme a držíme palce v ďalších kolách!

               

              Andrea Bánová

            • Naše študentky majsterkami okresu v halovom futsale

            • Študentky nášho gymnázia sa stali majsterkami okresu v halovom futsale stredných škôl. Piatok 10. 01. v Mestskej športovej hale porazili silné súperky zo SOŠ OaS a SPŠ Dopravnej. Srdečne gratulujem a ďakujem za pedagogický dozor p. Löfflerovej.

              František Trungel

            • Výsledková listina školského kola biologickej olympiády 2019/2020

            • Kategória A

              1. miesto - M. Haršanyi
              2. miesto - F. Malá
              3. miesto - A. Binka
              4. miesto - M. Hutera
              5. miesto - A. Drobná
              6. miesto - M. Šimlaštík

               

              Kategória B

              1. miesto - E. Stanová
              2. miesto - A. Ferech
              3. miesto - Š. Hornáček

               

              Gratulujeme!

              Sylvia Slobodová