• Junior Achievement(JA) Slovensko

• Junior Achievement (JA) Slovensko  pomáha učiteľom rozvíjať u žiakov základných a stredných škôl podnikavosť, ekonomické myslenie, finančnú gramotnosť a zručnosti potrebné pre uplatnenie sa na pracovnom trhu, vrátane digitálnych zručností.
        • Vzdelávacie programy JA Slovensko podporujú podnikateľské a ekonomické myslenie a ponúkajú preventívne riešenia pre zamestnanosť mládeže.
        • V školskom roku 2020/2021 malo skúsenosť s naším zážitkovým vzdelávaním 26 247 žiakov, 800 učiteľov a 663 škôl.
        • Máme viac ako 400 000 absolventov vzdelávacích programov v ZŠ, SŠ a VŠ za 29 rokov na Slovensku.
        • Do zážitkového vzdelávania zapájame ročne aj viac ako 400 odborníkov z praxe.
        • Sme súčasťou celosvetovej siete 115 krajín JA Worldwide a súčasťou siete 41 európskych krajín JA Europe.
        • Už 100 rokov po celom svete prinášame skúsenosti v oblasti pracovnej pripravenosti, finančnej gramotnosti a podnikania.
        • Do programov JA sa každoročne zapája viac ako 450 000 dobrovoľníkov a 10 miliónov študentov vo viac ako 100 krajinách.
    • Viac nájdete po kliknutí na ikonu: