Navigácia

Úspechy žiakov v šk. roku 2013/2014 Úspechy žiakov v šk. roku 2014/2015 Úspechy žiakov v šk. roku 2015/2016 Úspechy žiakov v šk. roku 2016/2017 Úspechy žiakov v šk. roku 2017/2018

Úspechy žiakov

Úspechy žiakov v šk. roku 2015/2016

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA:

Jakub_Obuch_diplom.pdf

Jakub_Obuch_medaila.pdf

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA:

Diplom_Timea_Ruckova.pdf

BIBLICKÁ OLYMPIÁDA:

Diplom_Adam_Suchon.pdf

OLYMPIÁDA ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY:

Diplom_Martin_Sinka.pdf

OLYMPIÁDA VO FRANCÚZSKOM JAZYKU:

Úspechy našich žiakov na Celoštátnom kole olympiády vo francúzskom jazyku, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave dňa 27. apríla 2016:

Kategória 1A:  Adriana Šinková (sekunda) - 1. miesto

Kategória 1B:  Ján Cipár (kvarta) - 1. miesto

Kategória 2A:  Robert Karaba (sexta)- 1. miesto

Robert Karaba bol okrem toho ocenený soškou " Chevalier de l'olympiade“ za to, že už 5. krát získal 1. miesto na Celoštátnom kole OFJ.

Srdečne blahoželáme všetkým víťazom!

OLYMPIÁDA V ŠPANIELSKOM JAZYKU:

Diplom_Veronika_Sovicova.pdf

GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA:

Na celoslovenskom kole geografickej olympiády v Banskej Bystrici, ktoré prebehlo v dňoch 29.4.2016 až 1.5.2016 dosiahli žiaci našej školy nasledovné výsledky:

Kategória A: Dominik Čambál /1.C/, 6.miesto

Kategória B: Martin Šinka /sexta/, 2.miesto

Kategória D: Ondrej Lopuch /1.C/, 4.miesto

Martin Šinka si vybojoval postup na sústredenie pred celosvetovým kolom IGEO, ktoré sa tento školský rok uskutoční v Číne.

Práca Martina Šinku bola ocenená Cenou dekana PvF UMB v Banskej Bystrici ako najlepšia práca zo všetkých zúčastnených.

K vynikajúcemu umiestneniu všetkých našich žiakov v ťažkej konkurencii najlepších stredoškolských geografov Slovenska srdečne blahoželáme.

V celosvetovom kole Martinovi Šinkovi želáme čo najlepšie umiestnenie a ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu nášho gymnázia!

SUMÁR:

Vyrazne_uspechy_nasich_ziakov_v_sutaziach_v_ramci_okresu__kraja__Slovenska_a_sveta.pdf