• Úspechy žiakov v šk. roku 2014/2015

        •  

          Ocenenia Jakuba Obucha:                                                                            Ocenenie Martina Šinku: 

          Obuch_zlata_medaila.pdf                                                                                                                                          iGeo0001.pdf                              

          Certificate_Silver_Obuch0001.pdf

           

           

           

           

          Slovenský jazyk a literatúra

           

          Krajské súťaže:

           

          1. Krajská olympiáda SJL

              3. miesto – Ivana Hečková, 3.B

             

          2. Európa v škole

              2. miesto – Simona Duffeková, 1.B

           

          3. Prvosienky

              1. miesto – Daniel Mrva, 2.D

              2. miesto – Ema Štullerová, tercia A

           

          4. Súťaž školských časopisov – Sila slova

              1. miesto – Starý Blesk

           

          5. Hollého pamätník

              2. miesto – Daniela Pešková, 2.C

           

          6. Keď si vymýšľam

              3. miesto – Adriana Šinková, prima

           

          7.  Súťaž školských časopisov v Kalokagatii

               2. miesto – Starý Blesk

           

          Okresné súťaže:

           

          1.Rozprávkové vretienko

             3.miesto – Laura Bokorová, tercia A

            

           

           

          Anglický jazyk, Španielsky jazyk

           

          Úspechy žiakov:

           

          Olympiáda v anglickom jazyku

           

          • Krajské kolo:              Slávka Poloková (Tercia A)     1.miesto v kat. 1B

                     

          • Celoslovenské kolo:    Slávka Poloková (Tercia A)     5.miesto v kat. 1B (úspešný   

           

          1.  

           

          Olympiáda v španielskom jazyku

           

          • Krajské kolo:              Veronika Sovičová (2.C)                     1. miesto v kat. A

           

          • Celoslovenské kolo:     Veronika Sovičová (2.C)                     4. miesto v kat. A

           

           

           

          Francúzsky jazyk

           

          Olympiáda vo francúzskom jazyku

           

          • Výsledky krajského kola

           

          kat. 1B – 1. miesto: Ján Cipár, tercia A

          kat. 2A – 1. miesto: Robert Karaba, kvinta A

          kat. 2B – 1. miesto: Dominika Jančovičová, septima B

          kat. 2C – 2. miesto: Michal Horský, 2. D

           

          • Výsledky celoštátneho kola

           

          kat. 1B – 1. miesto: Ján Cipár, tercia A

          kat. 2A – 1. miesto: Robert Karaba, kvinta A

          kat. 2B – 2. miesto: Dominika Jančovičová, septima B

           

          Nemecký jazyk

           

          Olympiáda v nemeckom jazyku:

                                                                                                                                                      

          • Výsledky okresného kola

           

          kat. 1B – 2. miesto: Sandro Vadovič, tercia A

          kat. 2A – 1. miesto: Adam Herčík, 2. B

          kat. 2B – 2. miesto: Jozef Jaťti

           

          • Výsledky krajského kola

           

          kat. 2A – 3. miesto: Adam Herčík, 2. B

           

           

          Biológia

           

          BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

           

          Kategória A ( teoreticko – praktická časť )

           

          krajské kolo:

          7. Christian Mikláš ( ÚR )

          14. Adrián Šutta

          27. Tomáš Zaoral

           

          Kategória B ( teoreticko – praktická časť )

          krajské kolo:

          9. Martin Šinka  Kvinta A

          10. Róbert Karaba Kvinta A

          12. Klaudia Hrutková Kvinta A

           

          Kategória C ( projektová časť )

           krajské kolo:

          5.  Timea Ručková Tercia A  ( ÚR )

           

          Geografia

           

          Účasť na súťažiach:

           

          Mladý Európan – internetové kolo

          Vedomostná olympiáda – Kraj, ktorý je mojím domovom – 2. miesto – krajské kolo

          Génius expert 1. miesto celoslovenské kolo , Maixner 1. B, Greguš 4.A

                           

          GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA

           

          Kategória H

          krajské kolo:

          4. miesto - Izakovič Christián – sek A

           

          Kategória B

          celoslovenské kolo:

           

          2. miesto – Martin Šinka – postup na celosvetové kolo august 2015 Moskva

           

          Kategória Z

          krajské kolo:

          6. miesto – Lukáš Greguš – 4. A ( ÚR )

           

          celoslovenské kolo:

           

          5. miesto – Andrej Bocán . – 4.A

           

           

          Chémia

           

          Úspechy žiakov v olympiádach a súťažiach

           

                Výsledky krajských kôl chemických olympiád - školský rok 2014-2015

           

             Kategória A :

                                              1. miesto : Jakub OBUCH-  Sep A – ÚR

                                              7. miesto : Christián Mikláš-  III. A

                                              13. miesto : BarboraZahradníková- III.D

           

                                

                     Kategória C  :

                                           16. miesto : Róbart Karaba –KVI- ÚR

                                           17. miesto :Tomáš Krchňák –KVI- ÚR

               

           

             Kategória D ( obvodné kolo)    :

                                          13. miesto: Dávid Puškár- Kvarta- ÚR

                                                15. miesto: Viktória Belanová – ÚR

           

          Výsledky celoslovenského  kola chemickej olympiády - školský rok 2014-2015

           

                 Kategória A : 4. miesto : Jakub OBUCH-  SepA - ÚR

           

                 Výsledky iných súťaží:

                   EUSO ( Európska vedecká olympiáda)

                2. miesto : Jakub OBUCH-  Sep A

           

          Medzinárodná chemická olympiáda (Baku – Azerbajdžan)

           

               1. miesto : Jakub OBUCH-  Sep A

                   

                         

          Matematika

           

          Obvodné kolo Pytagoriády : 2. miesto – Timea Ručková, kategória P7

                                                10. miesto – Michaela Melišková, kategória P8

          Krajské kolo MO:

          • kategória A –  5.- 8. miesto, Samuel Kern, (3.D)
          • kategória B –  8. miesto Samuel Obuch (2.B)
          • kategória C – 5. miesto, Ján Vavro (1.A)

           

           

          Informatika

           

          Medzinárodná informatická súťaž iBobor

          Výsledky v národnom kole:

          Kat. Junior

          (1. miesto a percentil 100 dosiahlo  9 z 2654  zo Slovenska)  - Samuel Obuch 2.B

           

          Súťaž Zenit v programovaní

           

          Krajské kolo:

           

          Kategória A

          1. miesto Peter Harmann 4. A

          3. miesto Svätopluk Hanzel Septima B

           

          Kategória B

          1. miesto Samuel Obuch 2.B

           

          Celoštátne kolo: -  Banská Bystrica

                             Samuel Obuch  8. miesto.

          Medzinárodná súťaž v programovaní Baltie 2014

          Okresné kolo

          Kat. B

          Okresné kolo

          2. Miesto Rebeka Démuthová, príma

          Kat. C

          Okresné kolo

          1. miestoPeter Puškár - tercia

          2. miestoPatrik Gajdoš - tercia

          3. miestoMagdaléna Ondrušková - kvarta

          Krajské kolo:

          1. miesto Peter Puškár - kvarta
          2. miesto Magdaléna Ondrušková  - kvarta

           

          Celoštátne kolo:

          1. miesto Peter Puškár - kvarta
          1. miesto Magdaléna Ondrušková  - kvarta

           

          Kat. D

          Okresné kolo

          1. miestoAndrej Nárožný – 2.B

          Krajské kolo:

          1. miestoAndrej Nárožný – 2.B

          Celoštátne kolo:

          1. miestoAndrej Nárožný – 2.B

           

           

          Hudobná výchova, Výtvarná výchova, Umenie a kultúra, Výchova umením, Etická výchova, Náboženská výchova

           

          Spevácke súťaže:                                                                                                                               

          Superstar                                        okresné kolo.....2.miesto E. Krchňáková

           

          Putujeme za ľudovou piesňou   okresné kolo....1. miesto DSS Trnka

                                                                                                        2. miesto E. Krchňáková sólo

                                                                                                        3. miesto K. Krajčíková sólo

                                                                                                         1. miesto E. Krchňáková, K. Krajčíková duo

           

                Slávik Slovenska                          okresné kolo          1. miesto E. Krchňáková

                                                                                                                   3. miesto K. Krajčíková

           

                                                                                  krajské kolo            1. miesto E. Krchňáková

                                                               celoštátne kolo.        Laureát Slávik Slovenska  E. Krchňáková

          Výtvarné súťaže:

          Čo skrýva morské dno          okresné kolo             1.miesto  E. Krchňáková

                                                                                                            S. Paldanová

                                                                                                                  S. Kern

                                                                                                                  T. Pilátová

           

          Maľovaný sen Vianoc                    okresné kolo          1.miesto  S. Paldanová

                                                                   okresné kolo          1. miesto S. Paldanová

                                                                                                                  V. Jablonická

           

          Rio de Janeiro                             okresné kolo         1.miesto  V. Jablonická

                                                                                                              A.Bánová

                                                                                                              L. Dimitrovová

           

          Zem je len jedna                          okresné kolo       3.miesto        S. Paldanová

                                                                                                                   E. Krchňáková

           

          Moja Trnava                                 okresné kolo        1.miesto   E. Kissová

                                                                                                                                                              V. Jablonická

           

                Biblická súťaž:

          Kreslíme bibliu                                okresné kolo        1.miesto   S. Paldanová

                  

           

           

          Telesná a športová výchova

           

          2.miesto MO – stolný tenis SŠ – chlapci 

          3.miesto MO – stolný tenis SŠ – dievčatá

           

          1.miesto MO – basketbal chlapci SŠ

          3.miesto MO basketbal dievčatá SŠ

          2.miesto TŠR šach družstvá ZŠ

          2.miesto TŠR šach družstvá SŠ

          1.miesto TŠR šach jednotlivci ZŠ - P. Puškár

          2.miesto ŽO – basketbal chlapci SŠ

           

          2.miesto MO – volejbalSŠ – chlapci

          4.miesto MO volejbal SŠ – dievčatá

          2.miesto MK – MIDI volejbal dievčatá „B“

          4.miesto  MO – MIDI volejbal dievčatá „A“

          1.miesto MS – JAGENT

          2.miesto ŽO – basketbal

          6.miesto MS – Rope skiping – Bednáriková N.

           

          2.miesto MO v cezpoľnom behu SŠ dievčatá

          3.miesto MO v cezpoľnom behu SŠ chlapci

          4.miesto MO v cezpoľnom behu ZŠ chlapci

          2.miesto MO – Memoriál M. Zavarskej – SŠ – chlapci

          4.miesto MO – Memoriál M. Zavarskej – SŠ – dievčatá

          4.miesto MO – Memoriál M. Zavarskej – ZŠ – dievčatá

          5.miesto MO – Memoriál M. Zavarskej – ZŠ – chlapci

          1.miesto MK – Rope skiping – ZŠ - Bednáriková N.

          2.miesto MK – Žonglovanie – SŠ – Čmilanský P.

          2.miesto MK – Rope skiping – SŠ – Hirner M.

          3.miesto MK – Rope skiping – SŠ – Šimášek M.

          4.miesto MK – Rope skiping – SŠ – Jančovičová D.

          6.miesto MK – Rope skiping – SŠ – Halásová V.

          10.miesto MS – Rope skiping – SŠ – Jančovičová D.

          4.miesto MS – Žonglovanie – SŠ – Čmilanský P.

          4.miesto MS – Štafeta 10+1000 – SŠ 

          5.miesto MK – florbal – SŠ – dievčatá

          2.miesto MO – florbal – SŠ –chlapci

          6.miesto MO – futsal – SŠ – dievčatá

          2.miesto – florbal – ZŠ – chlapci

           

          Celoročný turnaj vo florbale o Pohár riaditeľa školy – 8 družstiev

           

          Župná olympiáda – atletika SŠ – Kopál D./2.m/, Nárožný A./3.m/, Remiš M./3.m/,

                                                               Gajdoš R./5.m/, Valach I./1.m/, Čambál E./5.m/,

                                                               Kopál,Brečka,Mihalcsak/2.m/, Plaštiaková R./2.m/,

                                                               Plaštiaková R./3.m/ 

           

          Cezpoľný beh – Dobrá Voda – – Depešová N./2.m/, Gajdoš R./1.m/, Nárožný/2.m/,  

                                                                     Remiš/4.m/, Pullman M./5.m/ 

           

          Atletika ZŠ – MO – Pozdech S./2.m/, Voštinár A./7.m/, Fajnová K./4.m/,

                                             Kudláčová M./1.m/

                                  MK – Kudláčová M./1.m/

                                  MS – Kudláčová M./6.m/

           

           

          2.miesto –MO – pretláčanie rúk študentov stredných škôl – Poleč O.       

          6.miesto –MS – pretláčanie rúk študentov stredných škôl – Poleč O.   

          3.miesto –MO – pretláčanie rúk študentov stredných škôl – Chudý Š.  

          3.miesto – MO – halový futsal – SŠ

          4.miesto – MO – Silový päťboj – SŠ

          4.miesto – MK – Silový päťboj – ŽO