• Oznam

• V piatok, t.j. 25. septembra 2020 bude kvôli dezinfekcii školy skrátené vyučovanie. Hodiny budú trvať 30 minút, dĺžka prestávok zostáva zachovaná. Učí sa prvých 5 vyučovacích hodín.

Harmonogram stravovania v tomto dni bude nasledovný:

10 : 20  - Príma, Sekunda, Tercia, Kvarta

11 : 10 -  1. ročník, 2. ročník, Kvinta, Sexta

11 : 20 -  3. ročník, 4. ročník, Septima, Oktáva

Zvonenie_dna_25.9.2020.pdf​​​​​​​

• Oznam

• Zajtra, t.j. 22. septembra 2020 bude kvôli školeniu pedagogického zboru skrátené vyučovanie. Hodiny budú trvať 30 minút, dĺžka prestávok zostáva zachovaná. Učí sa prvých 5 vyučovacích hodín.

Harmonogram stravovania v tomto dni bude nasledovný:

10 : 20  - Príma, Sekunda, Tercia, Kvarta

11 : 10 -  1. ročník, 2. ročník, Kvinta, Sexta

11 : 20 -  3. ročník, 4. ročník, Septima, Oktáva

Zvonenie_dna_22.9.2020.pdf​​​​​​​

• Školy a rúška - opatrenie do 1. 10. 2020

• Úrad verejného zdravotníctva SR zverejnil dňa 14. septembra 2020 nové opatrenie k noseniu rúšok. Opatrením sa predlžuje povinnosť nosiť rúška na školách do 1. októbra 2020 za inak nezmenených pravidiel.

Povinnosť preventívneho nosenia rúšok platí od 14. septembra 2020 od 18:00 hod. do 1. októbra 2020 pre pedagógov a odborných zamestnancov (napr. asistent učiteľa alebo špeciálny pedagóg) a žiakov druhého stupňa základných škôl a študentov stredných škôl v rámci vyučovania.Nosenie rúšok v triedach nie je povinné pre mladšie deti, teda tie, ktoré navštevujú predškolské zariadenia a prvý stupeň základných škôl (ide o ucelený a nemeniaci sa kolektív; deti nosenie rúšok ťažšie znášajú; ak ho však budú na tvári akceptovať, jeho nosenie odporúčame).Nosenie rúšok je povinné aj pre pedagógov, odborných zamestnancov a všetkých žiakov v interiérových priestoroch s výnimkou času potrebného na konzumáciu jedál a nápojov.

Výnimky z nosenia rúšok majú žiaci so stredným a ťažkým mentálnym alebo sluchovým postihnutím. K žiakom s chronickými ochoreniami dýchacích ciest s dychovou nedostatočnosťou a kožnými ochoreniami tváre, ktorým by nosenie rúška dlhší čas mohlo spôsobovať záťaž, odporúčame pristupovať individuálne, najvhodnejšie po konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

• Výdaj stravy od 16. septembra 2020

• Na základe rozhodnutia Odboru školstva, vedy a výskumu Trnavského samosprávneho kraja oznamujeme, že od 16. septembra 2020 bude školská jedáleň fungovať v obvyklom režime.

Upozorňujeme stravníkov, aby sa nezabudli prihlásiť na stravu na www.strava.cz.

• Výsledky volieb do rady školy - rodičia

• Vyhlásenie výsledkov volieb do Rady školy pri Gymnáziu Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava za zástupcov rodičov konaných dňa 10. septembra 2020.

• O zvolenie sa uchádzali štyria rodičia.
              • Prvé kolo volieb bolo pre nesplnenie podmienky 50% účasti voličov neúspešné.
              • Voľby rodičov sa v druhom kole zúčastnilo 15 rodičov.
              • Odovzdaných platných hlasovacích lístkov v druhom kole: 15

Umiestnenie úspešných kandidátov po druhom kole volieb:

1. JUDr. Juraj Franta                                15 hlasov
              2. Ing. Alena Gergelová                           10 hlasov
              3. Ing. Marcela Ondrejková                      10 hlasov
              4. doc. PaedDr. Kristína Žoldošová, PhD.        8 hlasov (náhradníčka)
            • Voľby do Rady školy - rodičia

• Riaditeľka Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava Ing. Marianna Katreniaková v súčinnosti s predsedom Rady rodičov pri Gymnáziu J. Hollého v Trnave Ing. Radoslavom Bérešom,

zvoláva na 10. septembra 2020 o 16.00 h

pred hlavný vchod Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava,

rodičov žiakov školy, za účelom voľby troch členov Rady školy, zo zástupcov rodičov.

V prípade, že sa voľba o 16.00 h nebude môcť uskutočniť z dôvodu nenaplnenia nadpolovičnej väčšiny rodičov žiakov, riaditeľka Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava, Ing. Marianna Katreniaková, v súčinnosti s predsedom Rady rodičov pri Gymnáziu J. Hollého v Trnave Ing. Radoslavom Bérešom,

zvolá na 10. septembra 2020 o 16.15 h

pred hlavný vchod Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava

rodičov žiakov školy, za účelom opakovanej voľby troch členov Rady školy, zo zástupcov rodičov.

Predseda Rady rodičov pri Gymnáziu J. Hollého v Trnave Ing. Radoslav Béreš vyzýva rodičov žiakov školy v súlade s § 1 ods. 7 Vyhlášky č. 291/2004 Z. z., ktorou sa určujú podrobnosti o spôsobe ustanovenia orgánov školskej samosprávy, o ich zložení, o ich organizačnom a finančnom zabezpečení, o návrh kandidátov na voleného člena Rady školy, pričom kandidáta na voleného člena rady školy môže po jeho súhlase navrhnúť ktorýkoľvek z voličov.

Návrhy kandidátov s naskenovaným predchádzajúcim písomným súhlasom kandidáta je potrebné zaslať v termíne do 12.00 h dňa 9. septembra 2020 jedným e- mailom súčasne na uvedené adresy:

vadovicova.zuzana@zupa-tt.sk

kristina.zoldosova@truni.sk